Повернення та обмін

Чи можна обміняти чи повернути товар?

 

Так, ви можете обміняти або повернути товар протягом 14 днів після покупки. Це право гарантує вам «Закон про захист прав споживача».

 

Щоб використати цю можливість, будь ласка, переконайтеся, що:

  • - товар, який не був у вжитку і не має слідів використання: царапин, сколів, потертостей тощо;
  • - товар повністю укомплектований та не порушена цілісність упаковки;
  • - збережено всі ярлики та заводське маркування.

 

Якщо товар не працює, обмін або повернення товару провадиться лише за наявності висновку сервісного центру, авторизованого виробником, про те, що умови експлуатації не порушені.
 


 

Де і як можна зробити обмін чи повернення?

 

Обмінювати чи повернути товар можна у наших сервісних відділах.
Сервісний відділ знаходиться за адресою: Київ, вул. Сирецька, 9, ОЦ МАЯК, оф.117.. Графік роботи: з понеділка до суботи з 9-00 до 18-00, у неділю — з 10-00 до 16-00. Телефон: (044) 232 89 73

 

При поверненні товару необхідно мати при собі паспорт. Ми повернемо гроші на день повернення товару або, в разі відсутності грошей у касі, не пізніше ніж через 7 днів.

 

Якщо ви живете не в Києві, можете надіслати товар назад за допомогою служби доставки. Якщо товар зберігає товарний вигляд та упаковку, ми обміняємо його вам або повернемо гроші.

 

Обмін та повернення товарів належної якості здійснюється за рахунок покупця впродовж 14 днів з дня продажу за умови збереження товарного вигляду купленого обладнання, упаковки та наявності документів, що підтверджують факт покупки.